HAKKIMIZDA

Halı ve kilim Anadolu’nun en eski dokumacılık sanatı ürünlerindendir. Türkler daha Orta Asya’dayken halı ve kilim dokumayı biliyorlardı. Hayvan postunu örnek alarak yün iplikleri uçları serbest kalacak biçimde düğümleyip yaptıkları örtü ve yaygılar zamanla, üzerinde yüzlerce motifin bir renk uyumu içinde ince ince işlendiği el sanatlarına dönüştü. Dünyada halı sanatı, dünya medeniyetine Türklerin bir hediyesidir. İlk düğümlü halıların, üçüncü yüzyıldan önce Orta Asya’da Türkler tarafından yapılmaya başlandığı, bugün artık kabul edilmiş bir gerçektir.

1980 yılından günümüze kadar bu sektörde hizmet veren tecrübeli ekibimiz, yıllarca edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini, genç, dinamik, araştırmacı ve çağdaş bakış açısı ile birleştirmiştir. W Halı ve Liv Halı markalarıyla kurumsallaşmaya giderek yurtiçi ve yurtdışı pazarında adından söz ettirmeye başlamıştır.

Mimari tasarımlarla şekillenen halılar yüzlerce kurumsal ve binlerce bireysel uygulamada gerçeğe dönüştürülmüştür. Sektörde uzman danışmanlık ve projelendirme hizmetleriyle öne çıkan W Halı hız ve kalitesinden ödün vermemeyi amaç edinmiştir. İstenilen ölçüde özel halı imalatı yapan firmamız el dokuma yün ve ipek halıları, axminster halı, baskılı tufting halı, karo halı, handtuft halı, makine dokuma halı seçeneklerinin tekil veya karma uygulamalarını ustalıkla yapılabilmektedir.

Parayla satın alınamayacak değerler olduğu inancını benimseyen W Halı ekibi için sektörde istikrarı ve güvenilirliği ön planda tutmak en büyük onur kaynağıdır.

adornment

EL DOKUMA HALI

Büyük bir dikkatle gözden geçirilmiş kaliteli el dokuma halı seçenekleri

carpet

DERİ HALI

Temizliği oldukça kolay olan deri halıları uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz

carpet (1)

MAKİNA HALI

Son teknoloji makineler kullanılarak üretilen dayanıklı makine halıları

carpet (2)

ÖZEL TASARIM HALI

Tamamen sizin isteğinize ve mobilyalarınıza uygun özel tasarım seçenekleri