OTEL HALILARI

Otel halıları, tasarımsal olarak farklı alternatiflere sahip olmakla birlikte desen ve renk seçenekleri açısından da oldukça geniş çeşitliliğe sahiptirler. Büyük alanlarda uygulamaları hem maliyet açısından hem de işçilik bakımından uygun olan otel halıları, estetik bir çevre yaratılması açısından önemlidirler. Lüksü ve konforu şıklıkla bir araya getiren firmamız Axminster Halı, Wilton Halı, Baskı Halı, Handtuft Halı gibi seçeneklerle zemin kaplama alanında fonksiyonel ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

CAMİ HALILARI

Zemin döşemesi ve mimarideki tamamlayıcı unsur olan cami halısı estetik ya da konfor olarak ibadethanelerin en dikkat çekici dekor ürünüdür. Bu yüzden, cami halıları tercihinde estetiğe ve rahatlığa dikkat ederler. Cami halıları temizlemesi kolay, uzun ömürlü ve dayanıklı özel kumaşlar ile renkleri solmayan halılardır. Temizleme sonrası renklerin canlılığını ilk günki gibi koruması çok önemlidir.

ÖZEL TASARIM HALI

Mekanlara özel desen ve renk seçimi gerektiren proje halılarınızı, uzman desen tasarımı ekibimiz tüm istenen detayları düşünerek hazırlamaktadır. Kaliteli standart ürünlerimizin yanında tamamen sizlerin tasarım ekibimizle birlikte tasarlayacağı özel desen ve renkler ile alev almazlık koruyucu apresi, leke önleyici koruyucu apresi ve ultra lüks keçe sırt kaplaması ile sizin için en uygun şekilde dizayn edilmiş halılarımız mekanlarda farkını gösterecektir.

DUVAR KAĞITLARI

Duvar kağıdında, global dünya ürünlerinin hizmete sunulmasını ve fiilen uygulanmasını sağlamaktadır. İthal duvar kağıdı ve özel tasarımlarımızla mekanlara farklılık katmaktayız.